Jediný bezkabelový certifikovaný EMS systém domací verze v 
České a Slovenské republice

Získejte svůj vlastní EMS zařízení a přejděte z běžného sportovce na mistra světa nebo z rovnou z gauče na fitness fanouška. Vy rozhodujete, který trénink je pro vás dobrý – síla, vytrvalost, rychlost, dynamika atd. Základní princip tréninku zůstává stejný, ale v závislosti na vybraném programu se stává účinnějším a intenzivnějším! Získejte vlastní EMS Domácí verzi a užijte si svůj vysněný trénink EMS doma nebo kdekoli na světě. 

Všechny potřebné elektrody a senzory jsou integrovány do lehkého obleku. Díky suchým elektrodám, které přilnou ke kůži, a vysoké elasticitě antibakteriálních high-tech vláken byl vyvinut vysoce kvalitní tréninkový oblek EMS, který nemá konkurenci.

Je to produkt tak pohodlný, že nic pohodlnějšího nenajdete. Zároveň vytváří pozitivní obraz lidského těla. Navzdory tomu, že používá pokročilé a technologicky složité komponenty, produkt jednoduše vyzařuje lehkost a energii a chová se, jako by to byla druhá vrstva pokožky  

Trénujte kdekoliv a kdykoliv chcete !!!

Cena systému EMS DOMÁCÍ VERZE
79 000 kč s DPH

Systém je certifikovaný, německý výrobce, NOVINKA v České a Slovenské republice zakoupíte pouze u nás

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.
Extrémně lehký oblek kombinuje vyspělou technologii a moderní materiály, které dohromady tvoří tento produkt s minimalistickým designem. Rozhodli jsme se přidat inovativní technologická řešení a osvědčené komponenty, abychom vytvořili zcela novou generaci EMS obleků.

Oblek integruje všechny elektrody a senzory do látky a přitom zůstává flexibilní, odolný, hygienický a snadno se udržuje. Patentované suché elektrody v obleku dělají vlhkost na pokožce dirigentem, což znamená, že budete moci provádět EMS trénink bez dalšího zvlhčování a bez dalšího funkčního oblečení.
Konektor je srdcem celého systému a indikátorem síly. Propojení přes Bluetooth se systémy iOS a Android, ovládání síly impulsů a provádění tréninku nejvyšší kvality.
Díky řadě pokročilých inovací uvnitř konektoru máte dnes bezdrátové EMS školení na dosah ruky. Kombinace obleku, konektoru a aplikace dává mimořádné, nové možnosti v oblasti tréninkových postupů. Je čas na bezdrátový trénink EMS. 
APLIKACE HOME
Intuitivní uživatelské rozhraní v aplikaci pro iOS a Android usnadňuje ovládání vašeho EMS tréninku. Od okamžiku přihlášení do konce tréninku se aplikace zaměřuje na nejdůležitější prvky a její nastavení je dětskou hrou.

V aplikaci je k dispozici přes třicet různých školících programů. Různé kategorie cvičení se pohybují od „Síla“, „Metabolismus/celulitida“, „Pokročilé“, „Spalování tuků“ a „Vytrvalost“ až po „Relaxace“. Ke každé kategorii jsou přiřazeny jednotlivé frekvence a časové sekvence. To poskytuje širokou škálu pohodlně uspořádaných školicích programů. 

Trénujte kdekoliv a kdykoliv chcete !!!

Cena systému EMS DOMÁCÍ VERZE
79 000 kč s DPH

Systém je certifikovaný, německý výrobce, záruka na konektor a oblek je 2 roky

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.